Alarko Carrier, ISK-Sodex 2018 Fuarı’na katılıyor!

İklimlendirme sektörünün öncü firması Alarko Carrier, 7 – 10 Şubat tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek ISK-Sodex 2018 Fuarı’na katılıyor.  

Fuarda Ar-Ge faaliyetleri kapsamında geliştirilerek son teknolojiyle üretilen ürünlerini sergileyecek olan Alarko Carrier, ısıtma, soğutma ve su basınçlandırma sistemlerini katılımcıların beğenisine sunacak. Alarko Carrier, 3.Hol / B08 nolu stantta ziyaretçileriyle buluşacak.

Fuarda sergilenecek Carrier 48 UPV090 çatı tipi paket klima cihazı, tamamı yeniden tasarlanan ve 2021 Avrupa ErP standartlarına uygun olan yeni jenerasyon bir klima cihazı olarak göze çarpıyor. Inverter teknolojili kompresör, EC plug fanlar ve yoğuşmalı gazlı ısıtıcılarıyla son teknoloji ürünü Carrier çatı tipi klima cihazları, tam yüklerde soğutmada 3,48, ısıtmada 3,90’a varan A sınıfı verim sunuyor. Ayrıca kanal bağlantı yönleri açısından hem besleme hem dönüş havası tarafında alttan, üstten ve yandan kanal bağlantısına imkân vererek sahada kurulum açısından çok büyük bir esneklik sağlıyor.

Ziyaretçilerin beğenisine sunulacak diğer ürün olan 4.5 KW Estia ısı pompası, hem yüksek enerji verimliliği seviyesi hem de kompakt yapısı sayesinde apartman dairelerinde dahi kullanılabilmesiyle öne çıkıyor. Yeni nesil soğutucu akışkan R32 gaza sahip Shorai serisi bireysel split klimalar, teknoloji ve tasarımın mükemmel birleşimini ortaya çıkarıyor. SMMS-e serisi VRF sistemi ise, tüm modüllerinde ESEER>7 üstünlüğünü korurken, her modülde 2 kompresör kullanılması sayesinde eş yaşlanma, uzun kullanım ömrü ve yedekleme avantajlarını bir arada sunuyor.

Alarko Carrier standında ayrıca, yoğuşmalı kombi ve kazanlar, sirkülasyon pompaları, paslanmaz çelik hidrofor ve Carrier yüksek sıcaklık ısı pompası sergilenerek ziyaretçilere cihazlar hakkında bilgiler aktarılacak.