Logitech G kablosuz teknolojideki üstünlüğüne yeni POWERPLAY şarj sistemi ve LIGHTSPEED teknolojisiyle devam ediyor

Yeni Logitech® G903 ve Logitech® G703 mouse’ları oyunculara sınırız güç ve profesyonel derecede performans sağlıyor. 

Ürünleriyle oyun deneyimine değer katan Logitech G, oyuncuların hayali olan, yüksek performans ve kablosuz oyun oynamayı bir araya getirdiğini duyurdu. Dünyanın ilk kablosuz şarj sistemi Logitech G POWERPLAYTM, oyun oynarken veya dinlenirken, mouse’ların kendini şarj etmesini sağlıyor. Bu sayede, mouse’un batarya problemi ortadan kalkıyor. Uzun yıllardır üzerinde çalışılan ve Logitech’in kablosuz teknoloji sistemini en yüksek seviyeye taşıyan, oyunculara sürekli bağlanılabilirlik ve yüksek oyun performansı sağlayan Logitech G LIGHTSPEEDTM teknolojisi ise Logitech G’nin sunduğu ikinci yenilik. Logitech G, POWERPLAY kablosuz şarj sistemiyle uyumlu Logitech® G903 LIGHTSPEED™ ve Logitech® G703 LIGHTSPEED™ iki yeni kablosuz oyun mouse’unu da piyasaya sunuyor. 

Logitech G Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Ujesh Desai,“Kablosuz teknolojideki gelişimimize POWERPLAYTM  ve LIGHTSPEEDTM kablosuz teknolojileriyle imza atıyoruz. POWERPLAYTM ve LIGHTSPEEDTM, yeni mouse’larımız G903 ve G703 ile oyun oynarken yenilemez bir hassasiyet, gecikmesiz bir performans ve sınırsız bir güç elde edeceksiniz.’’ diyor.

Logitech G LIGHTSPEEDTM Kablosuz Teknoloji

LIGHTSPEEDTM oyunlarda tansiyonun yüksek olduğu anlarda mouse’taki gecikmeler, kazanmayı ya da kaybetmeyi etkileyebilir.1 ms süren cevap hızı ve baştan sona en iyi hale getirilmiş kablosuz bağlantısıyla, ani hamleli hedeflemelerde mükemmel rekabet seviyesinde bir deneyim sunuyor. G903 ve G703 oyun mouse’ları, POWERPLAYTM'in LIGHTSPEEDTM kablosuz alıcılarına bağlanıyor ve en iyi düzeydeki sinyal gücünü ve tek bir USB kablosu üzerinden şarj etme ve veri alma kolaylığı sağlıyor.

POWERPLAYTM Kablosuz Şarj Sistemi

Kablosuz şarj etmenin olanaklarını yeni baştan belirleyen POWERPLAYTM önceki kablosuz şarj sistemlerinden farklı olarak mouse’un hareketini kısıtlamıyor. Mouse, oyun sırasında bile kablosuz bir şekilde şarj olmaya devam ediyor.

Logitech® G903 ve G703 LIGHTSPEED™ Kablosuz Oyun Mouse’ları

Logitech G'nin uzun süredir üzerinde çalıştığı ve raflarda yerini almış yüksek performanslı oyun mouse’ları, G903 ve G703 markanın yüksek performans, rakip olunamaz kalitesi gibi beklentilerini karşılıyor ve LIGHTSPEED™ teknolojisini ekliyor. Sınırsız şarj, müdahalesiz oyunlar, eşsiz performans ile oyunlar daha başarılı oynanıyor.

POWERPLAY™ Kablosuz Şarj Sistemi 129 €, Logitech G903 179 € ve Logitech G703 119.00 € tavsiye edilen perakende fiyatlarıyla Eylül itibariyle satışa sunulacak.

Logitech G Hakkında

Logitech G, Logitech International'ın markası olan, PC ve Konsol oyun ekipmanları alanında dünya lideridir. Logitech G, yenilikçi tasarım, gelişmiş teknolojiler ve oyun oynamak için derin bir tutkuyla mümkün olan en üst düzey klavye, mouse, kulaklık, mousepad ve uçuş simülasyon ürünleriyle, her seviyedeki oyuncuya hizmet veriyor. 1981 yılında kurulan Logitech International; hisseleri Six Swiss Exchange (LOGN) ve Nasdaq Global Select  Market’da (LOGI) işlem gören halka açık bir İsviçre şirketi. Türkiye’deki distribütörü Penta olan Logitech G’ye; www.logitechG.com, http://blog.logitech.com/, @LogitechG ya da @LogitechG.TR üzerinden ulaşılabiliyor.