Logo Yazılım, Perakende Günleri 2017’deydi!

Logo Yazılım, bu yıl 29-30 Kasım tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde 17’incisi düzenlenen Perakende Günleri’ne katıldı. Sektörden birçok firmanın yer aldığı etkinlikte, Logo Yazılım’ın perakende sektörüne yönelik çözümü Logo Diva’yı ve perakende kullanılan güncel teknolojileri tanıttığı standı yoğun ilgi gördü. Logo Yazılım İcra Kurulu Üyesi Arslan Arslan, Logo’nun, işletmelerin çağdaş yönetim ilkelerine uygun yapılanmasını, süreçlerini uluslararası standartlar doğrultusunda yöneterek verimlilik ve kârlılığını artırmasını sağlayan çözümlerini tanıttıkları bu tür etkinliklerin, sektör için çok yararlı olduğunu belirtti.

Logo Yazılım olarak perakendenin geleceği hakkında vizyon oluşturan ve sektördeki gelişmelerin aktarıldığı Perakende Günleri’ne katılmaktan mutluluk duyduklarını belirten Arslan, “Sektör temsilcilerinin buluştuğu bu önemli fuarda, katılımcılar yeni uygulamalar ve trendler hakkında bilgi sahibi olma fırsatını elde ediyor. Günümüzde tüketiciler, mobil cihazlar sayesinde herhangi bir zaman veya mekân kısıtlaması olmadan 7/24 firmalarla iletişim kurabiliyor, ihtiyaç ve beklentilerini anında iletebiliyor, mal veya hizmet satın alabiliyor. Tüm bunlar, mağazacılığı ve perakendeciliği temelden değiştirmeye devam ediyor. Günümüzde iş dünyasının yadsınamaz gerçeği olan rekabette hızlı ve çevik davranan işletmeler, güçlenerek bu yarışı göğüslüyor. Biz de Logo Diva ile perakende sektörünün ihtiyaçlarını yakından analiz ederek, sektör beklentilerine cevap veriyoruz.” dedi.

Arslan sözlerini, “Sektöre uygun ve kullanıcı beklentilerini karşılayan Logo Diva çözümümüz, tüm perakende mağaza ve satış kanalı yönetimi süreçlerinin etkin yönetimini ve otomasyonunu sağlıyor. Dijitalleşme ve teknolojik yatırımlarda sektörde öncülük yapan firmaların birçoğu, gerçek zamanlı veri üretecek şekilde tasarlanmış ve web teknolojisini kullanan perakende çözümü Logo Diva’yı tercih ediyor. Böylece; kampanya, ürün, stok, müşteri yönetimi gibi perakende sektörünün güncel kurgularını en verimli şekilde yönetebiliyor.” diye sürdürdü.

Perakende Günleri etkinliği, pek çok konferans, fuar, B2B görüşmeler ve Perakende Güneşi Ödülleri töreniyle, sektörün en büyük buluşması olarak kabul ediliyor. Perakende sektörü çalışanlarından AVM’lere, iş geliştiricilerden tedarikçi ve teknoloji firmalarına kadar tüm sektörün katıldığı etkinlik, yaklaşık 40 ülkeden 5.900’ü aşkın kişi tarafından ziyaret ediliyor.