Logo Yazılım’ın, Logo 3 platformunda geliştirdiği Tiger Wings ve Netsis Wings, kullanıcıların işyerindeki bilgisayarlara bağlı kalmadan, diledikleri zaman ve yerde, internet tarayıcısı üzerinden, ERP yönetimine imkân sağlıyor. Tiger Wings ve Netsis Wings, profesyonel ERP fonksiyonlarını, kullanıcı bazlı kişiselleştirilebilir masaüstü, ürün içi arama motoru gibi özellikleri ve App-in-App teknolojisini, yepyeni estetik bir tasarımla sunuyor. 

Ürünler, HTML5 katmanı ile istemci tarafında işletim sisteminden bağımsız olarak, internet tarayıcısı üzerinden kullanılabiliyor. Mobil cihazlarla uyumlu ve özel tasarlanmış form ekranlarıyla, tabletlerden de rahatlıkla çalışılabiliyor. Mekân ve zamandan bağımsız olarak, tüm cihazlardan hızlı ve kolay erişim imkânıyla, kesintisiz süreç takibi ve iletişimi sağlıyor. 

Konuyla ilgili bilgi veren Logo Yazılım İcra Kurulu Başkanı M. Buğra Koyuncu, “Değişen ve gelişen teknoloji yeni ihtiyaçları da beraberinde getiriyor. Biz de bu değişime paralel olarak yeni ürünler geliştirmeye devam ediyoruz. Wings serisi yeni ürünlerimizle, kullanıcılara yepyeni bir deneyim yaşatmayı hedefliyoruz. Kanat sembolüyle somutlaştırdığımız ve ‘Wings’ diye adlandırdığımız ürünlerle amacımız, ERP kullanıcılarını daha bağımsız ve özgür kılmak. Onları, sistemlerden, masaüstü cihazlardan, ofislerden bağımsız, ürünlerini kendi rollerine göre biçimlendirebilecekleri, daha esnek, kullanıcı deneyimine önem veren yeni bir platforma taşıyoruz. Bu platform sayesinde, akıllı telefon, tablet veya notebook aracılığıyla, herhangi bir yerden uygulamaları çalıştırmak ve anlık olarak raporlara erişmek mümkün oluyor.” dedi.

Tiger Wings ve Netsis Wings, yıllık abonelik modeliyle; yıllık kullanıcı bazlı fiyatlarla satışa sunuluyor. Bu model, kullanıcıların tek seferde belli maliyetle lisansı alıp, takip eden yıllarda bunu güncel tutmaya çalışması yerine, sürekli güncel ve mevzuata uygun bir ürün kullanmasını güvence altına alıyor.