Logo Yazılım’dan TESK Kart üyelerine özel kampanya

Logo ürünlerini seçen 2 milyon kişiye %25’e varan indirim

 Türkiye’nin en büyük bağımsız yazılım kuruluşu ve sektörün hızlı büyüyen şirketlerinden Logo Yazılım ve Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) yeni bir kampanyaya imza attı. Kampanya kapsamında TESK Kart üyesi yaklaşık 2 milyon esnaf ve sanatkar Logo ürünlerine %25’e varan indirimlerle sahip olabilecek. 12 Eylül 2018 tarihine kadar geçerli olan kampanya süresince, TESK Kart sahibi firmalar Logo’nun, GO 3, Netsis 3 Entegre, Start, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, Connect B2B, Connect Banka, Connect FDA ve Diva Pos çözümlerinden avantajlı fiyatlarla yararlanabilecek.

 Türkiye genelindeki tüm TESK Kart kullanıcılarının kolayca yararlanabileceği bu işbirliğinden duydukları memnuniyeti dile getiren Logo Yazılım Kanal ve Satış Operasyonlarından Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Akın Sertcan, ticari hayatın vazgeçilmezi olan esnaf ve sanatkârların, özellikle ekonomik kalkınmanın dengeli dağıtılması, istihdamın ve üretimin artırılması ve sosyal dengenin korunması açısından büyük önem taşıdığının altını çizdi. Sertcan, Logo’nun ürettiği iş uygulamalarıyla daha esnek ve verimli çalışmaya ortam hazırladığını dile getirerek, “Dijitalleşme küçük işletmelerden büyük ölçekli firmalara kadar tüm kurumların ana gündem maddeleri arasında yer alıyor. Ekonomimizin kılcal damarları olarak nitelendirebileceğimiz esnaf ve sanatkârların bu dönüşüm sürecine ayak uydurması ve rekabet avantajını yakalaması için dijitalleşme yatırımlarına ağırlık vermeleri önemli. Bu kapsamda TESK ile gerçekleştirdiğimiz bu işbirliğinden ve üyelerine vereceğimiz destekten çok memnunuz.” dedi.

Logo Kampanyasından yararlanmak isteyen TESK Kart sahipleri, Türkiye genelindeki Logo iş ortaklarına başvurarak TESK kart numaralarıyla, veya online olarak başvurularını  yapabiliyor.