Logo Yazılım’ın yeni ürünü Tiger 3 Enterprise, şirketlerin verimliliğini artırıyor.

Uygulama yazılımları pazarının öncü firmalarından Logo Yazılım, yenilediği çözüm ailesiyle şirketlerin tüm operasyonel süreçlerinde verimlilik ve hız sağlıyor. Modern halı üreticisi Eko Halı, büyüyen iş hacminin ihtiyaçlarını karşılamak üzere, Logo Yazılım’ın geçen yıl çözüm ailesine eklediği “Tiger 3 Enterprise” ürününü kullanmaya başladı. Başarılı geçen uyum döneminin ardından, Eko Halı’nın sipariş takibi ve satış yönetimi süreçlerindeki verimliliği %90 oranında arttı. Etkin stok takibi sayesinde üretim süreçlerinde %85 oranında optimizasyon elde edildi. Üretim maliyetlerinde %10 tasarruf sağlanırken, sistemdeki iyileştirmeler sonucunda müşteri memnuniyeti %40 oranında yükseldi.

Tiger 3 Enterprise’la, şirketin tüm iş akışına tek bir merkezden ulaşılabiliyor. Süreçler üzerinde etkin kontrol sağlayan ve hızlı raporlama özelliği sunan ERP çözümü, şirketlere hızlı adaptasyon ve kolay kullanım vaat ediyor. Veri işleme sürecindeki hataları azaltan yazılım, çalışanların karar alma sırasında bilgiye anında ulaşmasını sağlayarak verimliliği artırıyor.

Logo Yazılım İcra Kurulu Üyesi Akın Sertcan, Eko Halı’nın, “Tiger 3 Enterprise” kullanmasıyla birlikte yeni bir döneme girdiğini belirterek, “Logo olarak mikro işletmelerden büyük ölçekli kurumsal işletmelere kadar farklı büyüklüklerde uygulama yazılımı çözümlerini pazara sunuyoruz. Eko Halı da artan iş hacminin gereksinimlerini karşılamak üzere, finansal süreçlerini Tiger 3 Enterprise ile yönetmeye başladı. Bu sayede üretimden sevkiyata kadar tüm operasyonel ihtiyaçlarını bir arada yöneterek, yüksek verimlilik ve hız artışı elde etti. Eko Halı’nın çözüm ortağı olmaktan ve iş süreçlerine katkıda bulunmaktan mutluluk duyuyoruz.” dedi.