Muratbey Peynirleri, Logo Netsis 3 Enterprise ile üretim verimliliğinde %15 artış sağlıyor.

Geleneksel lezzetteki peynirlerini modern teknolojilerle buluşturan sektörün güçlü markası, Muratbey, planlamadan sevkiyata, üretimden raporlamaya kadar tüm iş süreçlerinin yönetimi için Logo Netsis 3 Enterprise çözümünü tercih ediyor. Eminönü’nde 1965 senesinde açtığı küçük bir peynirci dükkanıyla sektöre adımını atan Muratbey, bugün başta ABD ve AB olmak üzere Japonya, Kuveyt, Birleşik Arap Emirlikleri, Bahreyn, Suudi Arabistan, Irak, Katar, Türkmenistan ve Azerbaycan gibi pek çok ülkeye ihracat yapıyor. Genel iş süreçleri ve üretim verimliliğinde %15’e varan verimlilik artışı sağlayan Netsis 3 Enterprise, iş yükünde %25 azalma sağlayarak çalışan memnuniyetini yükseltiyor. Maliyet Muhasebesi, Satın Alma, Lojistik ve Üretim modülleriyle maliyetlerde önemli ölçüde düşüş ve stok optimizasyonu yaratıyor.

Rekabetin yoğun yaşandığı gıda sektöründe faaliyet gösteren Muratbey, tüketiciye farklı lezzetler sunarken, maliyetlerini de en aza indirmek için işgücü, makine, malzeme gibi kaynakları verimli ve etkin kullanmaya odaklanıyor. Üretim planlaması, stok optimizasyonu, kârlılık analizleri ve risk raporlamaları gibi noktalarda Netsis 3 Enterprise çözümünün sunduğu bütünleşik yönetim kabiliyetinden faydalanan şirket, bu sayede üretimden raporlamaya kadar tüm iş süreçlerinde verimlilik artışı elde ediyor.

“Peynire zekâ kattık” sloganıyla sundukları Muratbey burgu peyniri makinesinin, dinamik kodlamayla Muratbey için özelleştirilmiş, 20.000 satırdan fazla kod yazılarak seri üretime başlandığını belirten Muratbey Fabrika Müdürü Murat Erol, “Tüketicilerimize her zaman inovatif ürünleri ve yeni lezzetleri sunmak hedefiyle, 2017 senesinde açtığımız iki Ar-Ge merkezimizi de Netsis 3 Enterprise ile yönetiyoruz. Uygulamanın bize sağladığı maliyet kontrolü ve hızlı çözümlerden büyük fayda sağlıyoruz.” dedi.

Logo İlkbahar Kampanyası

Logo, Haziran ayı sonuna kadar geçerli olan kampanyayla Kurumsal ERP, KOBİ ERP, İş Analitiği, Müşteri İlişkileri Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi, Tedarik Zinciri Yönetimi, İş Akış Yönetimi ve B2B çözüm grupları ilk alımlarında liste fiyatı üzerinden %20 indirim avantajı sunuyor.

https://www.logo.com.tr/content/ilkbahar_kampanyasi_15.05.2018.pdf