İşte KıvançMavisi! Kıvanç Mavi’ye, Mavi’nin her tonu Kıvanç’a çok yakışıyor…

Mavi ve Kıvanç Tatlıtuğ, sezona damga vuracak reklam kampanyasında, vazgeçilmez bir jean’in etrafında dönen KıvançMavisi’nin çekici dünyasına davet ediyor. Kıvanç, reklam filminde kendisine eşlik eden Brezilyalı  gözde model Cindy Mello’yla birlikte izleyiciyi de kendi Mavi dünyasında keşfe çıkarıyor. Gizemli, kışkırtıcı, çekici bir atmosferin hakim olduğu reklam filmi “Kıvanç Mavi’ye, Mavi’nin her tonu da Kıvanç’a çok yakışıyor” dedirtiyor.

Jean’in başrolde olduğu renkli ve son trendleri yansıtan Mavi İlkbahar - Yaz koleksiyonu, Kıvanç’ın deyimiyle “adrenalin gibi yürek hoplatan, çarpan ve uçuran” KıvançMavisi dünyasına mükemmel eşlik ediyor. Kıvanç’ın vazgeçemediği parçalarla tasarlanan özel koleksiyon ise KıvançMavisi reyonlarında müşteriyle buluşuyor.

Yeni reklam filmi ile ilgili bilgi veren CEO Cüneyt Yavuz, “Lider marka olmanın heyecanı ve sorumluluğuyla, yaptığımız her işte hep en yeni, en güncel Mavi’nin peşinden koşuyoruz. ‘Mavi ve Kıvanç’ bundan altı yıl önce başlayan bir Jean Efsanesi. Bu birliktelik, kalite, güven ve premium duruşu simgeliyor. KıvançMavisi ise, Kıvanç’ın kendi Mavi dünyasından ve stilinden ilham alıyor. Bu sezon onun en sevdiği ve vazgeçemediği parçalarla özel bir koleksiyon tasarladık. KıvançMavisi reyonlarında müşterimizle buluşturduğumuz 35 parçalık koleksiyon daha ilk günden, jet hızıyla tükenmeye başladı bile.” dedi.

Reklamın yıldızı Kıvanç Tatlıtuğ ise, “Mavi benim için parlak bir gökyüzünü, nefis bir havayı,  harika bir jean'i, güveni, kaliteyi, hep daha iyi işler yapmayı ifade ediyor. Aslında filmin son repliğinde söylediğim gibi ‘vazgeçilmezim benim’ dedi.

Kampanyanın Künyesi 

Reklam Yıldızı              

Kıvanç Tatlıtuğ

Rol Arkadaşı

Cindy Mello

Yönetmen

Cemal Alpan

Görüntü Yönetmeni     

Simon Coull

Müzik    

You And Me (Caird, Lawrence, Lawrence & Napier) Jingle House Mix

Süre    

51’’