Kıvanç’la Mavi’yi Yakalayamazsın! Mavi, Black Efsanesiyle En Hızlı Jeans Serisini Tanıttı

Mavi’nin Kıvanç Tatlıtuğ ve Megan Williams’lı yeni reklam filmi "Çok mu Çok Yeniyiz" hızıyla nefes kesiyor.  Filmde yeni jenerasyonun hız ve yüksek performansa olan tutkusu, Kıvanç ve Megan’ın birbirine meydan okuduğu bir hikayeyle anlatılıyor. En yeni ve en hızlı Mavi Black koleksiyonunu tanıtan kampanyada, jean efsanesi bir kez daha Kıvanç efsanesiyle buluşuyor. 

En hızlı jean: Mavi Black 

Mavi’ye özel yepyeni teknolojik kumaşların kullanıldığı Mavi Black serisi, hep daha ileriye gitmek isteyen gençlerin hızına hız katıyor. Bu katkının sırrı ise her zamanki gibi Mavi'nin Perfect Fit’leri ve jean inovasyonunda eriştiği son nokta.  Mavi Black koleksiyonundaki jeans'ler hareket özgürlüğünü maksimum ölçüde destekliyor ve formunu kaybetmiyor. Black, Mavi için sadece bir rengi değil Mavi’nin farklı tonlarından gri ve siyaha uzanan geniş bir dünyayı ifade ediyor. 

Mavi Baktırır

Kıvanç Tatlıtuğ'un partneri Victoria’s Secret Meleği Megan Williams ise filmde giydiği birbirinden göz alıcı Mavi kombinleriyle 2017'nin kadın modasına yönelik önemli ipuçları veriyor. Kadının yeni modasında da şık ve seksi görünüm kadar hız ve konfor ön planda. 

Yüze yakın gencin de yer aldığı filme, yeni jenerasyon için hız ve hareketin sembolü olan Woodkid’in fenomen olan şarkısı Run Boy Run eşlik ediyor. 

Kıvanç Tatlıtuğ şöyle diyor:

Reklamın yıldızı Kıvanç Tatlıtuğ, “Mavi hep yeni, hep başka ve hep çok hızlı. İçinde yer aldığım her anından büyük heyecan duyuyorum. Mavi Black jean’leri için sadece şunu söyleyebilirim: Bir kere deneyen vazgeçemeyecek” dedi. 

Mavi CEO’su Cüneyt Yavuz ne diyor?:

Yeni reklam filmi ve Mavi Black ile ilgili bilgi veren CEO Cüneyt Yavuz, “Türkiye’nin öncü jean markası olarak yaptığımız tüm işlerde çıtayı daha da yukarı taşımayı, Mavi’nin dünyasını, modadaki iddiasını ve jeans’deki rakipsizliğini vurgulamayı önemsiyoruz. Her zaman olduğu gibi bu sezon yine Mavi’yi yakalamak çok zor. Kıvanç’la Mavi’yi yakalayamazsınız. Yılda 7,5 milyon adet yüksek kalitede jeans satabilen ve her yıl %65’i 35 yaş altı 1 milyonun üzerinde yeni müşteri kazanabilen çok hızlı bir markayız. 26 yaşında bir marka olarak bugün, 35 ülkede 5.500 noktayla Amerika, Kanada, Almanya, Rusya, Hollada’daki merkez ofislerimizle dünyanın her yerine yayılıyoruz. En son teknolojiyi kullanmaktan, sürekli en yeniyi tasarlamaktan ve en son modayı sunmaktan vazgeçmeyeceğiz. Bu sezon da Kıvanç’la birlikte, en yeni en hızlı ‘Mavi Black’ serisini tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz.” dedi. 

Kampanyanın hashtag’i: #MaviBlackEfsanesi

Kampanyanın künyesi: 

Reklam Yıldızı         

Kıvanç Tatlıtuğ

Rol Arkadaşı           

Megan Williams

Yönetmen

Cemal Alpan

Görüntü Yönetmeni 

Simon Coull

Müzik

Woodkid-Run Boy Run

Süre 

47 sn.

Kampanya Mecraları  

TV, Dijital, Mağazalar, mavi.com