ŞİMDİ YÜZÜNÜZÜ SEVMENİN ZAMANI

Güzellik bakımlı bir yüzle başlar, bu nedenle yüz için özel geliştirilmiş bakım kremleri kullanmak güzelliğin ilk adımıdır. Herkes istediği bakımlı görünüme kavuşsun diye Dünyanın 1 Numaralı Cilt Bakım Markası* NIVEA’dan Yüz Bakım kategorisinde iki yeni ürün: Yeni NIVEA Besleyici Yüz Kremi ve Yeni NIVEA Yaşlanma Karşıtı Yüz Kremi. Yüzün ihtiyaçları için özel olarak geliştirilen NIVEA Yüz Kremi serisi; nemlendirici formülüyle cildi beslerken yağlı his bırakmıyor.

Üstelik NIVEA Yüz Kremi herkes yüzünü sevsin diye 2 kat ürün içeren ekonomik boyuyla tüketiciye NIVEA Yüz Bakım kalitesini uygun fiyata sunuyor.

Yoğun besleyici içeriğe sahip Yeni NIVEA Besleyici Yüz Kremi, yağlı his bırakmadan cilde yumuşaklık kazandırıyor. Hızlı emilen formülüyle cilde 24 saat nem sağlayan krem, yüze makyaj öncesi ihtiyacı olan bakımı sunuyor.

Tavsiye Edilen Raf Fiyatı: 34.95 TL

Yeni NIVEA Yaşlanma Karşıtı Yüz Kremi, düzenli kullanımda ciltteki ince çizgilerin azalmasına yardımcı olarak daha sıkı bir görünüm kazandırıyor. UV koruması sayesinde cildi zararlı güneş ışınlarından koruyan krem, yağlı his bırakmadan 24 saate süren nemlendirici etki sağlıyor.

Tavsiye Edilen Raf Fiyatı: 34.95 TL

*Kaynak: Euromonitor International Limited; NIVEA ana marka, Vücut Bakım, Yüz Bakım ve El Bakım Kategorileri içinde; perakende ciro bazında, 2017.