GeForce GTX’in fiyat avantajı sağlayan “Made to Game” kampanyası Türkiye’de başladı!

Oyuncular için yüksek performanslı ekran kartları üreten NVIDIA, iş ortaklarıyla birlikte oyunculara avantajlı fırsatlar sunmaya devam ediyor. Oyuncular, bugün artık tüm satış kanallarında kolaylıkla bulunabilen NVIDIA ekran kartlarına, dünya çapında başlatılan “Made to Game” kampanyasıyla birlikte, Türkiye’de de indirimli fiyatlarla sahip olabiliyor. Kampanya kapsamda ZOTAC GeForce GTX 1060 Mini Edition GDDR5 6GB KDV dahil 1.499 TL, ZOTAC GeForce GTX 1070 Mini Edition GDDR5 8GB ise 2.299 TL’ye Vatan Bilgisayar’da oyuncularla buluşuyor.

Sadece GeForce GTX 10-Serisi grafik kartlarının sunabileceği oyun performansı, en zorlu mücadelelerde dahi aranılan rekabet avantajını sağlıyor. Hızlı ve güçlü GeForce GTX 10-Serisi GPU'lar en popüler e-ticaret siteleri ve teknoloji marketlerinden kolay ve hızlı bir şekilde temin edilebiliyor. Türkiye için en iyi fırsatları içeren güncel “Made to Game” kampanyasına aşağıdaki linkten ulaşılabiliyor.

Vatan Bilgisayar “Made to Game” kampanya sayfası:

http://www.vatanbilgisayar.com/kampanya/nvidia-zotac-1060-1070/

NVIDIA’yı takip edin

NVIDIA bloguna abone olun, Facebook, Google+, Twitter, LinkedIn ve Instagram'da takip edin ve NVIDIA videolarını YouTube’da izleyin, resimlerini Flickr'de görüntüleyin.

 

NVIDIA BASIN PORTALINA ÜYE OLUN > www.nvidia-press.com

 

NVIDIA

1999 yılında GPU'yu dünyaya tanıtan NVIDIA, bilgisayar oyunu pazarındaki büyümeyi tetikleyerek, modern bilgisayar grafiklerini yeniden tanımladı ve paralel hesaplamayı kökten değiştirdi. Yakın zamanda ise GPU derin öğrenme, dünyayı algılayıp anlayabilen bilgisayarlar, robotlar ve sürücüsüz otomobillerde beyin işlevini gören GPU ile modern yapay zekâyı (yeni hesaplama çağı) dünyayla buluşturdu.

www.nvidia.com.tr

www.nvidia-press.com

 

NVIDIA GeForce Turkiye Facebook

NVIDIA GeForce Turkiye Youtube

Team NVIDIA GeForce Turkiye Twitch

NVIDIA GeForce Turkiye Instagram

NVIDIA GeForce Turkiye Twitter

NVIDIA Turkiye Newsletters

NVIDIA Turkiye NGAMER Newsletter