GeForce sahipleri, The Crew 2 ve State of Decay 2 için yeni Game Ready sürücüsüne kavuştu!

NVIDIA, The Crew 2 için yeni Game Ready sürücüsünü yayınladı. Güncelleme, aynı zamanda State of Decay 2 için en iyi oyun deneyimini sunuyor.

Game Ready ile The Crew 2

İlk izlenimin çok önemli olduğunu bilen NVIDIA, geliştirilme sürecinde olan oyunlara bile en iyi desteği sağlamak için çalışıyor. NVIDIA, henüz kapalı beta sürecinde olan The Crew 2’ye bu kapsamda yeni Game Ready sürücüsüyle destek veriyor. Oyunlar için geliştirme sürecindeki tüm önemli gelişmeleri destekleyen Game Ready sürücüleri, her zaman en iyi oyun deneyimini sunmayı hedefliyor. Game Ready sürücüleri, yeni içerik, özellik ve DLC’ler ile geliştirilmeye devam eden oyunlara uyum sağlamaya devam ediyor.

NVIDIA Game Ready sürücüleri, GeForce oyuncularına mükemmel bir oyun deneyimi yaşatmak için oyunların çıkış tarihiyle eş zamanlı ya da daha önce kullanıcılara sunuluyor. NVIDIA mühendisleri, performansı en iyi düzeye getirmek ve mükemmel bir oyun tecrübesi sunmak için mümkün olan son ana kadar çalışmaya devam ediyor. Bütün Game Ready sürücülerinin Microsoft tarafından sağlanan WHQL sertifikasına sahip olması ise kalitenin bir diğer belirtisi olarak göze çarpıyor.

 

İlgili linkler:

GeForce.com’da Game Ready sürücüsü:

https://www.geforce.com/whats-new/articles/the-crew-2-closed-beta-game-ready-driver

Game Ready sürücüsünü indir:

https://www.geforce.com/drivers

NVIDIA BASIN PORTALINA ÜYE OLUN > www.nvidia-press.com

 

NVIDIA’yı takip edin

NVIDIA bloguna abone olun, Facebook, Google+, Twitter, LinkedIn ve Instagram'da takip edin ve NVIDIA videolarını YouTube’da izleyin, resimlerini Flickr'de görüntüleyin.

 

NVIDIA

1999 yılında GPU'yu dünyaya tanıtan NVIDIA, bilgisayar oyunu pazarındaki büyümeyi tetikleyerek, modern bilgisayar grafiklerini yeniden tanımladı ve paralel hesaplamayı kökten değiştirdi. Yakın zamanda ise GPU derin öğrenme, dünyayı algılayıp anlayabilen bilgisayarlar, robotlar ve sürücüsüz otomobillerde beyin işlevini gören GPU ile modern yapay zekâyı (yeni hesaplama çağı) dünyayla buluşturdu.

www.nvidia.com.tr

www.nvidia-press.com

 

NVIDIA GeForce Turkiye Facebook

NVIDIA GeForce Turkiye Youtube

Team NVIDIA GeForce Turkiye Twitch

NVIDIA GeForce Turkiye Instagram

NVIDIA GeForce Turkiye Twitter

NVIDIA Turkiye Newsletters

NVIDIA Turkiye NGAMER Newsletter