GeForce sahipleri, yeni Game Ready sürücüsü ile Sea of Thieves oynamaya hazır

Yeni Game Ready sürücüsü, Sea of Thieves oyununu optimize ederken, Call of Duty WWII ve Tekken 7’ye Highlights, Star Wars Battlefront II’ye ise Ansel desteği getiriyor

GeForce sahipleri, yeni Game Ready sürücüsü ile Sea of Thieves oynamaya hazır!

Yeni Game Ready sürücüsü, Sea of Thieves oyununu optimize ederken, Call of Duty WWII ve Tekken 7’ye Highlights, Star Wars Battlefront II’ye ise Ansel desteği getiriyor

NVIDIA, Sea of Thieves için yeni Game Ready sürücüsünü yayınladı. Bunun yanı sıra Call of Duty WWII ve Tekken 7 oyunları için Highlights desteği getiren sürücü, Star Wars Battlefront 2 için Ansel desteği sunuyor.

Game Ready ile Sea of Thieves

NVIDIA Game Ready sürücüleri, GeForce oyuncularına mükemmel bir oyun deneyimi yaşatmak için oyunların çıkış tarihiyle eş zamanlı ya da daha önce kullanıcılara sunuluyor. NVIDIA mühendisleri, performansı en iyi düzeye getirmek ve mükemmel bir oyun tecrübesi sunmak için mümkün olan son ana kadar çalışmaya devam ediyor. Bütün Game Ready sürücülerinin Microsoft tarafından sağlanan WHQL sertifikasına sahip olması ise kalitenin bir diğer belirtisi olarak göze çarpıyor.

Call of Duty WWII ve Tekken 7’a Highlights desteği

NVIDIA Game Ready sürücüleri, GeForce kullanıcılarına yeni özellikler eklemek için sıklıkla bir dağıtım mekanizması olarak kullanılarak önem taşıyor. Bu Game Ready sürücüsü, Call of Duty WWII ve Tekken 7gibi iki büyük oyuna NVIDIA Highlights desteği ekliyor.

NVIDIA Highlights, en başarılı oyun deneyimlerinin video ve ekran görüntülerini otomatik olarak yakalıyor. Oyunla bütünleşik olarak çalışan sistem, ShadowPlay teknolojisiyle mükemmel anların ne zaman gerçekleşeceğini bilerek görüntüyü otomatik olarak kaydediyor. Highlights, oyun bittiğinde bütün çekimler gözler önüne sererek zafer anlarınızı yeniden yaşamanızı sağlıyor; Facebook, YouTube ve Imgur aracılığıyla paylaşabilmenize imkân tanıyor.

Star Wars Battlefront II’ya NVIDIA Ansel geliyor!

GeForce kullanıcıları bu sürücü ve en güncel yama ile birlikte, 21 Mart itibarıyla Star Wars Battlefront II'da NVIDIA Ansel'in tadını çıkaracak.

Arcade modunda Ansel'in araçları kullanılarak, oyundaki aksiyonlu anların hemen hemen her açıdan ekran görüntüsü alınabiliyor. Ayrıca bu sayede filtreler eklenerek, görünümü değiştirerek ve ekstra süper çözünürlükte ve 360 ​​derece açılı çekimler kaydederek, benzersiz oyun içi görüntüler yaratılabiliyor.

NVIDIA ayrıca www.SHOTWITHGEFORCE.com adlı yeni dijital sanat galerisinde en iyi Star Wars Battlefront II ekran görüntüleri için bir yarışma düzenliyor. Oyuncular, görüntüleri Shot With GeForce web sitesine yükleyerek, Facebook ve Twitter’dan paylaşabiliyor. @NVIDIAGeForce ile etiketlenecek görsellerin, bazı harika ödüller kazanma şansı için #SHOTWITHGEFORCE etiketi ile paylaşılması gerekiyor.

Kingdom Come: Deliverance, Pure Farming 2018 ve Q.U.B.E 2 de Ansel desteği kazanacak!

Game Developers Konferansı’nda Ansel desteği kazanacak 4 oyun daha bulunuyor. Star Wars Battlefront II, Ansel desteğini oyuna 21 Mart’ta ekleyecek. Kingdom Come: Deliverance oyununun ise çok yakın bir zamanda Ansel desteğini eklemesi bekleniyor. Q.U.B.E 2 and Pure Farming 2018 ise Ansel desteğiyle birlikte piyasaya sürülecek.

 

İlgili linkler:

GeForce.com’da Game Ready sürücüsü hikayesi:

https://www.geforce.com/whats-new/articles/sea-of-thieves-game-ready-driver

 

GeForce.com’da GDC Geforce Experience hikayesi:

https://www.geforce.com/whats-new/articles/call-of-duty-wwii-nvidia-highlights-star-wars-battlefront-ii-nvidia-ansel

 

Game Ready sürücüsünü indir:

https://www.geforce.com/drivers

 

GeForce.com’da NVIDIA Highlights:

https://www.geforce.com/whats-new/tag/shadowplay-highlights

 

GeForce.com’da NVIDIA Ansel:

https://www.geforce.com/whats-new/articles/ansel-revolutionizing-game-screenshots

 

NVIDIA’yı takip edin

NVIDIA bloguna abone olun, Facebook, Google+, Twitter, LinkedIn ve Instagram'da takip edin ve NVIDIA videolarını YouTube’da izleyin, resimlerini Flickr'de görüntüleyin.

 

NVIDIA BASIN PORTALINA ÜYE OLUN > www.nvidia-press.com

 

NVIDIA

1999 yılında GPU'yu dünyaya tanıtan NVIDIA, bilgisayar oyunu pazarındaki büyümeyi tetikleyerek, modern bilgisayar grafiklerini yeniden tanımladı ve paralel hesaplamayı kökten değiştirdi. Yakın zamanda ise GPU derin öğrenme, dünyayı algılayıp anlayabilen bilgisayarlar, robotlar ve sürücüsüz otomobillerde beyin işlevini gören GPU ile modern yapay zekâyı (yeni hesaplama çağı) dünyayla buluşturdu.

www.nvidia.com.tr

www.nvidia-press.com

 

NVIDIA GeForce Turkiye Facebook

NVIDIA GeForce Turkiye Youtube

Team NVIDIA GeForce Turkiye Twitch

NVIDIA GeForce Turkiye Instagram

NVIDIA GeForce Turkiye Twitter

NVIDIA Turkiye Newsletters

NVIDIA Turkiye NGAMER Newsletter