NVIDIA, OMEN by HP ve Blizzard, GIST 2018’deki Overwatch turnuvasında 30.000 TL değerinde ödül dağıtıyor!

NVIDIA, OMEN by HP ve Blizzard, 1-4 Şubat tarihleri arasında Gaming Istanbul 2018 Fuarı’nda gerçekleştirilecek 30.000 TL değerinde ödül havuzuna sahip Overwatch turnuvasıyla, GIST 2018’deki tüm oyuncuları ağırlamaya hazırlanıyor. NVIDIA, OMEN by HP ve Blizzard'ın ortak çalışmasıyla düzenlenen etkinlikte, Türk oyun severlerin karşısına heyecan ve aksiyonun her gün devam edeceği "Fuar boyunca her gün 1 turnuva" sloganıyla çıkılıyor.

Fuar alanındaki heyecanın, Team NVIDIA Türkiye’nin Twitch kanalından her gün yapılacak canlı yayınlarla aktarılacağı etkinlikler boyunca, oyun dünyasının tanınmış simaları, yayıncılar, Youtuber’lar ve eSpor takımları, turnuva alanındaki takipçileriyle sohbet etme imkânı yakalayacak. NVIDIA Türkiye'nin yayıncı ekibi Team NVIDIA Türkiye de, alanda hayranlarıyla buluşarak turnuva yayınlarına katılacak.

Gerçekleştirilecek turnuvalarda, 10.000 TL nakit ödül ile toplam 20.000 TL değerindeki 4 adet HP OMEN GeForce GTX Gaming Notebook sahipleriyle buluşacak. Her gün yapılacak finallerde seçilecek günün en değerli oyuncusu (MVP), HP OMEN GeForce GTX Gaming Notebook ödülüne sahip olacak. Bunun yanı sıra turnuvaya katılan her oyuncu, Blizzard'dan özel kol bandı almaya hak kazanacak. Ayrıca bir çok promosyon ve küçük hediye de etkinlik alanında katılımcılara dağıtılacak.

Donanım ödüllerinin OMEN by HP, nakit ödülün ise GameSultan tarafından sağlandığı, OMEN by HP ve Blizzard’ın destekleriyle gerçekleştirilecek GeForce Overwatch turnuvası hakkındaki detaylı bilgilere, geforceowtournamentomenbyhp.dijitalsporlar.com adresinden ulaşılabiliyor. Turnuvayı, Twitch kanalından (www.twitch.tv/nvidiageforcetr) yayınlayacak NVIDIA, tüm oyun severleri bu heyecana ortak olmaya davet ediyor.


OMEN by HP hakkında:

OMEN by HP, rekabette üst sıralarda yer almak isteyen oyuncular için mükemmel bir avantaj sağlıyor. Tamamıyla yeniden tasarlanmış olan yeni ürün yelpazesi, eSpor yarışmacılarına ve oyunculara, küresel düzeyde rekabet edebilmeleri için gerekli güven ve imkânları sağlıyor. Yeni OMEN bilgisayarlarının ekran ve aksesuarları da dahil olmak üzere her noktası, dünyadaki tüm oyuncuların ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde tasarlanarak, oyunun gidişatını bir anda değiştirebilecek imkâna sahip olmasıyla göze çarpıyor.

Önemli haberler:

  • OMEN X by HP Kompakt Masaüstü, fabrika çıkışlı overclock edilmiş NVIDIA® GPU, herhangi bir yerde oyun oynamak için hızlıca kurulabilen yapı ve benzersiz bir VR deneyimi için bir sırt çantası aksesuarına bağlanabilen çok yönlü bir kullanım deneyimi sunuyor.
  • OMEN X by HP Kompakt Masaüstü’ne bir sırt çantası aksesuarının eklenmesi, platforma esnek bir kullanım boyutu kazandırıyor. HP, yeni bir OMEN klavyesi, ayarlanabilen ağırlığa sahip bir fare, arka plandaki gürültüyü azaltmak için minderli kulaklık ve mükemmel duyarlılık için tasarlanmış mousepad ile genişleyen OMEN aksesuar serisiyle, oyun deneyiminin her alanına dikkat çekiyor.
  • Yeni OMEN Kompakt Masaüstü, kolay upgrade imkânı için gelişmiş termal mühendislik, modern, güçlü bir tasarım ve endüstri standardı parçalara erişim sunuyor.
  • HP, OMEN deneyimini tamamlamak için, NVIDIA'dan gelen en yeni yüksek performanslı grafikleri destekleyen ve hızlı tazeleme oranı için G-Sync™  teknolojisiyle donatılmış, yüksek çözünürlüklü ekranlara sahip OMEN by HP 15 ve OMEN by HP 17 dizüstü bilgisayarları oyuncuların kullanımına sunuyor.

OMEN platformunun bugün en hızlı büyüyen büyük PC oyun markalarından biri olduğunu belirten HP EMEA Kişisel Tüketici Sistemleri Başkanı Anne-Sophie Hadberg, “Oyuncular ve eSpor sporcuları, piyasadaki en havalı, en yenilikçi ve güçlü ürünleri hayallerindeki tasarımlarıyla istiyor. Tasarım, mühendislik ve performans gibi alanlarda OMEN ürünlerinin tamamını yeniden tasarlayarak, oyuncuların en üst düzeyde rekabet etmelerine yardımcı oluyoruz.” dedi.

HP Inc. Hakkında:

Hp Inc, hayatı her yerde ve herkes için kolaylaştıracak teknolojiler yaratıyor. Yazıcı, PC, mobil cihazlar, çözüm ve hizmetlerden oluşan portföyüyle hayrete düşüren deneyimler tasarlıyor. HP hakkında daha fazla bilgi için: http://www.hp.com


HP'nin en güçlü oyun dizüstü bilgisayarı: OMEN X

En yeni oyunlar ve e-spor turnuvaları, yüksek performanslı grafikler ve ham hesaplamalı yüksek işlem gücü gerektiriyor. HP, OMEN X dizüstü bilgisayarlarını bu nedenle endüstri lideri teknoloji ve özel ince ayar özellikleriyle birlikte geliştiriyor. Bu özellikler arasında, Intel'in kilidi açılmış 7. nesil Intel® Core ™ i7 CPU'su, DDR4-2800 MHz’a kadar bellek hız artışı ve test edilmiş profiller için XMP bellek seçeneklerinin yanı sıra 4K çözünürlükte akıcı veya çok oyunculu oyunlar için ideal olan NVIDIA GeForce GTX 1080'e kadar fabrika çıkışı overclock yapılabilen grafik işlemciler bulunuyor.
 

İlgili linkler:

Omen By HP GeForce GTX 10 Serisi:

http://www8.hp.com/tr/tr/campaigns/gamingpcs/overview.html


Blizzard Hakkında:

En iyi bilinen oyunları arasında World of Warcraft, Hearthstone, Overwatch, the Warcraft, StarCraft ve Diablo bulunan, bünyesinde Heroes of the Storm, Blizzard Entertainment ve Activison’un bir bölümünü barındıran Blizzard, endüstrinin en beğenilen oyunlarını yaratmayı amaçlayan, önde gelen bir eğlence yazılımı geliştiricisi ve yayıncısı. 21* adet liste başı oyuna ve birçok “Yılın En İyi Oyunu Ödülü”ne sahip olan Blizzard Entertainment’ın online oyun servisi Battle.net, milyonlarca aktif oyuncu ile dünyanın en büyük multiplayer oyun portallarından biri olarak göze çarpıyor.

*Şirket içi kayıtlara ve distribütör raporlarına göre.


NVIDIA Hakkında:

1999 yılında GPU'YU dünyaya tanıtan NVIDIA, bilgisayar oyunu pazarındaki büyümeyi tetikleyerek, modern bilgisayar grafiklerini yeniden tanımladı ve paralel hesaplamayı kökten değiştirdi. Yakın zamanda ise GPU derin öğrenme, dünyayı algılayıp anlayabilen bilgisayarlar, robotlar ve sürücüsüz otomobillerde beyin işlevini gören GPU ile modern Yapay Zekayı (yeni hesaplama çağı) dünya ile buluşturdu.

www.nvidia.com.tr

Beğen: NVIDIA GeForce Turkiye Facebook

Takip et: NVIDIA GeForce Turkiye Youtube

İzle: Team NVIDIA GeForce Turkiye Twitch

Takip et: NVIDIA GeForce Turkiye Instagram

Takip et: NVIDIA GeForce Turkiye Twitter

Kayıt ol: NVIDIA Turkiye Newsletters

Kayıt ol: NVIDIA Turkiye NGAMER Newsletter