PwC Türkiye ve Boğaziçi Üniversitesi, “Etkin Yönetim Kurulu” için güçlerini birleştirdi

Günümüzün ve geleceğin ekonomik resmine daha geniş, etkin ve iddialı bir perspektifle bakmak için PwC ve Boğaziçi Üniversitesi el ele. 

Kendi alanlarında lider ve öncü iki kuruluş PwC Türkiye ve Boğaziçi Üniversitesi, iş dünyasının başarılı ve fark yaratan yöneticilerini güçlendirmek ve gelecek yıllara hazırlamak amacıyla güçlerini birleştirdi. PwC’nin danışmanlık, finans, vergi, hukuk alanlarındaki tecrübesi ve Boğaziçi Üniversitesi’nin akademik birikiminin sentezinden oluşan «Executive on Board» programı, ülke ve dünya ekonomisine yön veren yöneticilerin, güncel konulara güncel yaklaşımlarla çözüm üretmesini sağlamayı hedefliyor. Yönetim kurulu üyeleri, üye adayları ve C-Suite yöneticilere yönelik programın, 17 Kasım 2018 – 19 Ocak 2019 tarihleri arasında Boğaziçi Üniversitesi’nde gerçekleştirilmesi ve toplam 72 saat sürmesi planlanıyor.

PwC Türkiye’nin şirket ortakları, direktörleri ve Boğaziçi Üniversitesi akademisyenlerinin, Türkiye ekonomisini yönetenlerle bir araya geldiği «Executive on Board» programının temel yapıtaşlarını; teknoloji, inovasyon, vizyon, gelecek ve dijitalleşme oluşturuyor. Teorik ve pratik bilgilerin harmanlanmasına, hayatın içinden örneklerin paylaşılmasına dayalı çalışmaların yapılacağı programa; iş dünyası ve akademik dünyadan konuk konuşmacılar da katılacaklar.

Programla ilgili detaylı bilgi için https://www.pwc.com.tr/executive-on-board adresini ziyaret edebilirsiniz.