“Ülkelerin Vergi Özetleri” PwC Türkiye’nin sitesinde!

Türkiye’nin lider denetim, vergi ve danışmanlık şirketi PricewaterhouseCoopers Türkiye (PwC), yurtdışında iş yapan ve yapmayı planlayan şirketlerin vergi uzmanları için önemli bir referans kaynağı olan “Dünya Çapında Vergi Özetleri”ni sitesinden yayınlamaya başladı. 157 ülkenin, 2017-2018 yılları için kurumlar vergisi, bireysel vergi oranları ve vergi kanunlarına ilişkin bilgilerinin yer aldığı rapor özetine, hiçbir ücret ödenmeden ulaşılabiliyor. Bugüne kadar şirketlerin ücret karşılığında temin ettiği ve hazırlanması zaman alan raporun özetini çevrimiçi platforma taşıyan PwC, vergi uzmanlarına hız ve kolaylık sağlamayı amaçlıyor. http://www.pwc.com.tr/vergi-ozetleri adresinde bulunan rapora, mobil cihazlardan erişilebiliyor ve PDF, ePub ve iBook formatında e-kitap olarak indirilebiliyor.

 

“Dünya Çapında Vergi Özetleri”; PwC vergi uzmanları tarafından düzenlenen güncel bilgilerle hazırlanan 2.900 sayfalık raporun özetinden meydana geliyor. Sitede yer alan kullanımı kolay “hızlı tablolar” üzerinden ise ülke bazında kurumlar vergisi, katma değer vergisi, stopaj vergisi oranlarına ve kurumlar vergisi teslim tarihleri gibi önemli bilgilere kolayca ulaşılabiliyor.

 

Raporu indirmek için: http://www.pwc.com.tr/vergi-ozetleri

 

 

PwC Hakkında

PwC, stratejiden uygulamaya 360º iş çözümleriyle, denetim, danışmanlık ve vergi hizmetleri alanlarında kaliteli hizmet sunmaya odaklanmış, 158 ülkede 236.000’i aşkın çalışanın oluşturduğu bir topluluktur. 1981’den bu yana Türkiye’de iş dünyasına hizmet sunan PwC; İstanbul, Ankara, Bursa ve İzmir’deki 5 ofisinde, yaklaşık 1.700 kişilik profesyonel kadrosuyla Türk iş dünyasına güvenilir danışman olarak katma değeri yüksek çözümler sağlar.