sahibinden.com, Global Wellness Day’in 4. kez ana sponsoru oldu

‘Sahibinden’ hiç kullanılmamış ‘iyi yaşam günü’

İnsanların hayatlarına dokunarak, hayallerine ulaşmalarına aracılık etmek ve en iyi deneyimleri yaşatmak için çalışan sahibinden.com, bir kez daha Global Wellness Day’in ana sponsoru oldu. Kurulduğu günden beri iyi yaşam felsefesini benimseyen sahibinden.com, bedensel ve ruhsal olarak iyi yaşama bilincini dünyaya yaymayı hedefleyen Global Wellness Day hareketine sponsor olarak, dileyen herkesin etkinlikten yararlanmasına destek oluyor.

“Bir gün, tüm yaşamınızı değiştirebilir” sloganıyla Türkiye'den dünyaya yayılan “Global Wellness Day”, bu yıl 9 Haziran Cumartesi günü Küçükçiftlik Park’ta gerçekleştirilecek. Diğer bir ifadeyle “Uluslararası İyi Yaşam Günü”, 2018’de 100’den fazla ülkede 5000’den fazla noktada, onlarca elçinin öncülüğünde iyi yaşamı destekleyen etkinliklerle kutlanacak. Türkiye ayağında ise katılım bu yıl da iyi yaşam bilincini destekleyen herkese açık ve ücretsiz olacak.

 sahibinden.com CEO’su Ertaş: “Fiziksel, zihinsel ve duygusal denge önemli”

sahibinden.com CEO’su Burak Ertaş, iyi yaşam anlayışının hayat kalitesine hem bedensel hem de ruhsal anlamda olumlu katkılar sağladığının bilincinde olan sahibinden.com kurum kültürünün, Global Wellness Day ile aynı değerleri paylaştığını söyledi. Ertaş, ana sponsoru oldukları etkinlikle ilgili şunları söyledi:

“sahibinden.com bu yıl bir kez daha, Türkiye'mizden doğan ve tüm dünyaya yayılan Global Wellness Day’in ana sponsoru oldu. Global Wellness Day, dünyada milyonlarca insanı iyi yaşam fikri ve deneyimleri etrafında birleştiren bir organizasyon. İyi bir yaşam için, fiziksel, zihinsel ve duygusal dengenin korunması gerekir. Biz de tüm ekibimizle sağlıklı ve iyi yaşam tarzını benimsiyor, her adımda paydaşlarımızı da bu yönde desteklemeye çalışıyoruz.”

sahibinden.com hakkında

Aksoy Group bünyesinde, 2000 yılında kurulan sahibinden.com, yenilikçi ürün ve hizmet uygulamaları ile kendi iş alanındaki standartların belirleyicisi olmaya devam ediyor. Aralık 2017’de ayda 43,1 milyon kullanıcının, 261 milyon kez ziyaret ederek, 8 milyar sayfa görüntülediği sahibinden.com; 600’den fazla çalışanı, 6 milyona yakın aktif ilanı ve on binlerce ürün çeşidiyle Türkiye’nin en büyük elektronik ticaret ve ilan platformlarından birisi olma özelliğini taşıyor.