Türkiye yaza hazırlanıyor!

 Mevsim bahardan yaza doğru ilerlerken, şehir hayatının yoğun temposundan uzaklaşıp yazın keyfini çıkarmak isteyenler için Kiralık Yazlık Konut ilanları sahibinden.com’da en dikkat çekici başlıklar arasında yerini alıyor.

sahibinden.com’un Mart ayı verilerine göre, Kiralık Yazlık ilanlarına ilgi Ocak ayına göre %120 oranında artış gösterdi.  Yılın ilk üç ayında en çok Bodrum, Çeşme, Manavgat, Kuşadası ve Erdemli ilçelerinde yazlık aranırken, “villa tipi” “müstakil” “bahçe katı” “site içi” ve “balkonlu” olanlar tercih edildi.

 

sahibinden.com hakkında
Aksoy Group bünyesinde 2000 yılında kurulan sahibinden.com, AR-GE merkezinde geliştirdiği yenilikçi ürün ve hizmetlerle Türkiye’nin lider teknoloji şirketlerinden biri olmaya devam ediyor. Mart 2019’da ayda 43,3 milyon kullanıcının 300,8 milyon kez ziyaret ederek, 9,7 milyar sayfa görüntülediği sahibinden.com; 600’den fazla çalışanı, 6 milyona yakın aktif ilanı ve yüz binlerce ürün çeşidiyle Türkiye’nin en büyük elektronik ticaret ve ilan platformlarından birisi olma özelliğini taşıyor.