Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın Destekçilerine Teşekkür Ettiği Kamu Spotu Yayında

Türkiye’nin 81 ilinde, 133 öğrenci topluluğuyla sosyal sorumluluk faaliyetleri gerçekleştiren Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın (TOG) ilk kamu spotu, ulusal televizyon kanallarında gösterime girdi. Toplum Gönüllüsü gençlerin bugüne kadarki tüm destekçilerine teşekkür ettiği kamu spotuyla, bağış kültürünün yaygınlaştırılması hedefleniyor. Gençlerin hayata geçirdiği projelere dikkat çekilen kamu spotuna, TOG’a ait Youtube, Facebook, Instagram ve Twitter hesaplarından da ulaşılabiliyor.

Her yıl üniversitelerde gençlik toplulukları/kulüpleri/grupları şeklinde bir araya gelen Toplum Gönüllüsü gençler; hayvanlardan insan haklarına, ekolojiden toplumsal cinsiyet eşitliğine, çocuklardan eğitime ve gençlik haklarına dek birçok toplumsal ihtiyaca dokunan 2.000'i aşkın sosyal sorumluluk projesini hayata geçiriyor.

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCxt19zhJsngSokvJ2RzPocA
Instagram: https://www.instagram.com/togvakfi/?hl=en
Facebook: https://www.facebook.com/Toplum.Gonulluleri.Vakfi
Twitter:  https://twitter.com/togvakfi?lang=en

 

TOG Hakkında:

Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) gençliğin enerjisini toplumsal faydaya dönüştürmeyi amaçlayan bir değişim ve dönüşüm projesi. Aralık 2002’de kurulan vakıf, gençlerin öncülüğünde ve yetişkinlerin rehberliğinde toplumsal barış, dayanışma ve değişimi amaçlıyor. Toplum Gönüllüsü gençler, üniversitelerinde kulüp, topluluk veya grup olarak bir araya gelerek, belirledikleri ihtiyaçlara göre sürdürülebilir sosyal sorumluluk projeleri hayata geçiriyor. Bu projeler, sadece topluma katkı sağlamakla kalmıyor, gençlerin sorumluluk sahibi aktif bireyler olmalarını sağlayarak kişisel gelişimlerini de destekliyor. Gençler tüm projeleri, vakfın ilkeleri olan farklılıklara saygı, şeffaflık ve hesap verebilirlik, yerel katılım, ekip çalışması, yaşam boyu öğrenme ve sosyal girişimcilik ilkeleri çerçevesinde hayata geçiriyor. Vakıf tüm çalışmalarıyla çevresindeki sorunlara çözüm üretebilen, kendine güvenli, girişimci ve duyarlı bir gençliğin oluşumuna katkıda bulunmayı hedefliyor. www.tog.org.tr